📞 271 721 255

INSTANT TEAM - STÁHNĚTE SI

icon
Klient Instant Teamu pro Windows
Zde si můžete stáhnout aktuální verzi klienta Instant Teamu pro Windows. Po otevření stáhnutého souboru se spustí průvodce, který vás provede instalací. Pro používání Instant Teamu budete potřebovat validní přihlašovací jméno a heslo. Můžete je získat zaregistrováním pro zkušební verzi.

Velikost souboru: 40 MB
Název souboru: instantteamhosted_cs.exe
icon
Klient Instant Teamu pro macOS
Zde si můžete stáhnout aktuální verzi klienta Instant Teamu pro macOS. Pro instalaci stačí zkopírovat stáhnutý balíček do složky Applications. Pro používání Instant Teamu budete potřebovat validní přihlašovací jméno a heslo. Můžete je získat zaregistrováním pro zkušební verzi.

Velikost souboru: 81 MB
Název souboru: instantteamhosted.dmg
icon
Klient Instant Teamu pro iOS
K dispozici je BETA verze aplikace Instant Team Mobile, která umožňuje práci se všemi daty Instant Teamu i z Vašeho iPhonu nebo iPadu. Pokud budete chtít aplikaci vyzkoušet, napište prosím na beta@heaven-industries.com.
icon
Klient Instant Teamu pro Linux
Aktuální verze klienta Instant Teamu pro Linux je k dispozici ve formátu AppImage. Neinstaluje se. Po stažení se jen opatří právem provádění (chmod +x *.AppImage) a spustí. Pro používání Instant Teamu budete potřebovat validní přihlašovací jméno a heslo. Můžete je získat zaregistrováním pro zkušební verzi.

Velikost souboru: 57 MB
Název souboru: Instant_Team_Hosted-x86_64.AppImage

Uživatelská příručka
icon Zde si můžete stáhnout uživatelskou příručku aplikace Instant Team. Jde o soubor ve formátu PDF, pro jehož prohlížení a případný tisk budete potřebovat Adobe Acrobat Reader. Pokud jej nemáte nainstalovaný, můžete jej nainstalovat odtud.

Velikost souboru: 11 MB
Název souboru: instantteamguide_cs.pdf
Systémové požadavky - Počítač
Jako klientský stroj pro provozování Instant Teamu potřebujete počítač splňující tyto minimální požadavky:
  • operační systém: Microsoft Windows Vista/7/8/8.1/10, macOS Yosemite/El Capitan/Sierra/Mojave s procesorem Intel nebo některou z novějších distribucí Linuxu
  • procesor: Intel Pentium a lepší
  • paměť: 1 GB RAM a více
  • místo na disku: 200 MB a více
Systémové požadavky - Připojení
Pro používání hostovaného či zkušebního Instant Teamu potřebujete stálé připojení k Internetu, které neblokuje odchozí spojení na portu 5370. Alternativně je možné pro komunikaci použít protokol HTTP, který vyžaduje pouze standardní port 80.

Pokud se Vám nedaří připojit k serveru Instant Teamu, postupujte následovně:
  • Zkontrolujte, že Vaše internetové připojení pracuje správně (můžete se zkusit připojit k jiné internetové službě, jako například k některým veřejným webovým stránkám).
  • Zkontrolujte, že jste nezměnili adresu serveru v dialogovém okně pro přihlášení. Mělo by tam být zobrazeno hosted.instant-team.com.
  • Zkuste se připojit pomocí protokolu HTTP namísto Sockets (lze vybrat v přihlašovacím okně).
  • Zkontrolujte, že Váš firewall ani proxy neblokuje odchozí připojení na portu 5370. Poraďte se s Vašimi síťovými administrátory, jaká jsou v současnosti nastavena pravidla. Povolení odchozích připojení by nemělo otevřít žádná slabá místa ve Vaší síti, protože příchozí připojení na tomto portu by měla zůstat zakázána.
  • Kontaktujte naši podporu na adrese support@heaven-industries.com, aby Vám s tímto problémem pomohla.